Jak napisać ogłoszenie o pracę? Przykłady

Każdy z pracodawców szukając pracowników dodaje często ogłoszenia na popularne serwisy ogłoszeniowe gdzie znajdzie kandydata na swojego pracownika. Aby dotrzeć do odpowiedniej grupy osób i zachęcić ich do tego aby podjęli prace w tej właśnie firmie ogłoszenie to musi posiadać konkretne zachęcające cechy oraz informacje. W tym oto tekście dowiecie się państwo jak napisać ogłoszenie o pracę przykłady zostaną także w nim zawarte.

Na początku musimy podać nazwę firmy,którą reprezentujemy oraz krótko ją opisać aby potencjalny kandydat wiedział czym dana firma się zajmuje i jakie są jej cele

Jak napisać ogłoszenie o pracę? PrzykładyNastępnym krokiem jest nazwa stanowiska na które poszukujemy pracownika ważne żeby była ona jasne dla czytającego najlepiej pospolita taka, która używa się najczęściej.

W kolejnym punkcie należy zawrzeć wymagania jakie są warunkiem aplikowanie na dane stanowisko. Najlepiej aby najważniejsze wymagania znalazły się na samym szczycie naszej listy.

Kolejny krok to opis stanowiska jest on potrzebny aby kandydat wiedział jakie obowiązki będą do niego należeć.

Ostatnim punktem powinno być wynagrodzenie oraz ewentualne inne nagrody i korzyści z podjęcia owej pracy. Starajmy się jak najbardziej skonkretyzować zarobki proponowane na tym stanowisku, możemy ująć je w tak zwane widełki.

Jak napisać ogłoszenie o pracę? Przykłady

1. ” Firma ubezpieczeniowa Sroka Sp. z o.o. Ul. Wiosenna 8, 42-865 Warszawa zajmująca się sprzedażą usług ubezpieczeniowych od mieszkania po życie i zdrowie a także ubezpieczenia samochodów oraz firm i osób prywatnych
zatrudni pracownika na stanowisko:

Agent ubezpieczeniowy, miejsce pracy Warszawa

Wymagania oraz obowiązki

  • sprzedaż ubezpieczeń dla firm i osób prywatnych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo i budowanie stałej relacji z klientem
  • wykorzystanie swoich umiejętności i wiedzy do realizacji powierzonych zadań
  • doskonalenie i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • komunikatywność oraz kultura w rozmowie z klientem

Wynagrodzenie:

  • na stanowisku tym można zarobić od 2000 do 4000 złotych, dodatkowo gwarantujemy dodatkowe premie oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje. CV prosimy przesyłać na adres srokaubezpieczenia@kwiatek.pl lub umawiać się na rozmowę pod nr tel 054 74 58 99,.

Zapewniamy miłą i przyjazna atmosferę.”

2. „Firma budowlana BUD-MAT zajmująca się budową domów, hal oraz wykańczaniem wnętrz zatrudni pracownika fizycznego na stanowisku murarz. Mile widziane doświadczenie w stawianiu budynków z cegieł, pustaków, z betonu komórkowego oraz lekkiego. Do obowiązków należeć będą przygotowanie sprzętu oraz materiału do budowy domu oraz użycie i wykorzystanie go przy wznoszeniu ścian, dbanie o materiały oraz narzędzia.

Minimalne wynagrodzenie to 3500. Dojazd na miejsce pracy z firmy zapewnia pracodawca.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 062 783 07 88 lub w siedzibie firmy BUD-MAT ul. Skowronka 9, 45-811 Bydgoszcz.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here