Tanie certyfikaty SSL

Gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www? To pytanie zadaje sobie każdy, kto podchodzi poważnie do tworzenia stron internetowych, mając na uwadze kwestie związane z bezpieczeństwem.

Certyfikaty SSL dla stron www

Dla wielu osób certyfikat SSL jest absolutną koniecznością, dlatego też jeśli chcemy dostosować się do panujących standardów, również powinniśmy w taki certyfikat zainwestować. Wyobraźmy sobie sytuację, w której prowadzimy sklep internetowy cieszący się zaufaniem wśród ludzi. Nagle za pośrednictwem naszego sklepu internetowego dochodzi do wycieknięcia danych osobowych naszych klientów. Taka sytuacja niewątpliwie mogłaby wiązać się z przykrymi konsekwencjami oraz dużą stratą wizerunkową naszego sklepu.

Certyfikat SSL służy temu, aby zapobiegać takim sytuacjom, dlatego też warto poczynić taką inwestycję jeśli poważnie myślimy o naszej stronie internetowej. Firm, które oferują certyfikaty SSL istnieje naprawdę wiele, dlatego też warto dokładnie sprawdzić różne oferty, aby wybrać taką, z której będziemy w pełni usatysfakcjonowani. Osobiście uważam, że bardzo ciekawą propozycją są tanie certyfikaty SSL z kru.pl. Oprócz certyfikatów, za pośrednictwem tej strony możemy również nabyć hosting oraz zarejestrować domenę. Serwis nie należy do najbardziej popularnych, dlatego też oferowane ceny są niższe niż u bardziej znanych, konkurencyjnych firm. W żaden sposób nie wpływa to jednak na jakość usług, dlatego uważam że serwis kru.pl jest godny polecenia.

Najtańsza domena w kru.pl kosztuje dokładnie 9,89 zł za cały rok. Hosting natomiast zaczyna się już od 9,90 zł. Najtańszy hosting posiada pojemność 25 GB oraz wyposażony jest w darmowy certyfikat bezpieczeństwa Let’s Encrypt. Po części spełnia on swoją funkcję, jednak znacznie lepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w sprawdzony certyfikat SSL. Strona kru.pl posiada bogatą ofertę takich certyfikatów, więc w zależności od potrzeb możemy znaleźć dla siebie coś ciekawego w dobrej cenie. Certyfikat SSL w kru.pl to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here