długopisy reklamowe parker

Długopisy reklamowe Parker to eleganckie, ponadczasowe artykuły piśmiennicze, które można wykorzystać z sukcesem w działaniach marketingowych firmy.

Firmy z przeróżnych sektorów wykorzystują długopisy reklamowe jako skuteczne narzędzie promocji. Długopisy Parker z nadrukiem są najczęściej zarezerwowane dla najważniejszych kontrahentów lub kluczowych, potencjalnych klientów.

Legendarne długopisy Parker

Parker to znana na całym świecie firma produkująca eleganckie, luksusowe artykuły piśmiennicze. Charakterystycznym, rozpoznawalnym elementem większości piór i długopisów z logo Parkera jest klips skuwki w kształcie strzały. Marka została stworzona przez George’a Safford Parkera, który w 1889 roku opatentował swoje pierwsze wieczne pióro. Niedługo potem firma Parkera stała się wiodącym producentem wiecznych piór na świecie. Marka od ponad 100 lat utrzymuje więc niezachwianą pozycję lidera na rynku prestiżowych artykułów piśmienniczych i wyznacza trendy w designie. Obecnie marka oferuje pióra wieczne i kulkowe, różnego rodzaju długopisy, a nawet ołówki. W kolekcji Parkera znajdują się zarówno bardzo kosztowne artykuły, jak i bardziej dostępne cenowo długopisy, które w niczym nie ustępują jakości swoim droższym odpowiednikom.

Długopisy Parker świadczą o statusie właściciela, są też chętnie kupowane jako wyjątkowe, luksusowe prezenty na specjalne okazje. Te eleganckie, jakościowe artykuły piśmiennicze można też z powodzeniem wykorzystać w działaniach promocyjnych firmy.

Długopisy reklamowe Parker – jakość i niezawodność

Długopisy z logo Parkera nie są zarezerwowane jedynie dla indywidualnych klientów. Po te eleganckie artykuły piśmiennicze chętnie sięgają też firmy z różnych sektorów i wykorzystują je w swojej strategii marketingowej. Nie są to jednak gadżety przeznaczone do rozdawania na masowych imprezach, firmy rezerwują je dla najważniejszych partnerów biznesowych czy istotnych, potencjalnych klientów. Spersonalizowane długopisy marki Parker z jednej strony podkreślają profesjonalizm i prestiż przedsiębiorstwa, a drugiej są jasnym sygnałem poważania dla obdarowywanej osoby. Tego typu prezenty mogą być wręczane kontrahentowi przy specjalnych okazjach, np. po podpisaniu ważnej umowy czy podczas świętowania dużego sukcesu firmy.

długopisy parker z grawerem

Taki luksusowy upominek sprawi, że odbiorca będzie mieć z firmą, od której otrzymał długopis, pozytywne skojarzenia. Jakość wykonania artykułów Parker jest też gwarancją, że użytkownik będzie mógł korzystać z prezentu przez długie lata.

Firmy, które chcą wykorzystać spersonalizowane artykuły piśmiennicze Parkera nie muszą się obawiać, że ich zakup znacznie uszczupli ich budżet. Marka oferuje bowiem przystępne cenowo kolekcje, na które może sobie pozwolić każdy. Przykładowo, linia Parker Sonnet to jedna z najpopularniejszych serii ze średniej półki. Inną znaną, niedrogą kolekcją są długopisy Parker Jotter. Na metalowe artykuły piśmiennicze można za pomocą grawerowania laserowego nanieść spersonalizowany nadruk, który będzie tak trwały, jak same długopisy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here