Deutz AG

Deutz AG to firma produkująca od 1864 roku silniki spalinowe. Została założona w Niemczech w Kolonii. W bogatej historii swojej działalności przyjmowała różne nazwy, między innymi KHD czyli Klöckner-Humboldt-Deutz AG. Oprócz budowy typowych silników spalinowych, do których chłodzenia wykorzystywano wodę, powietrze lub olej, przedsiębiorstwo stawiało jeszcze na produkcję ciężarówek. autobusów, lokomotyw i maszyn rolniczych.

Nazwę na pierwotną zmieniono dopiero w 1997 roku. Cztery lata później przedsiębiorstwo postanowiło zrezygnować z budowy maszyn przemysłowych. Firma na świecie zatrudnia obecnie około 8 tysięcy pracowników, a swoje siedziby posiada między innymi w Hiszpanii oraz Chinach. Bardzo owocną współpracę z krajem Dalekiego Wschodu zapoczątkował projekt partnerstwa z producentem ciężarówek FAW.

Dzięki nieustannemu rozwojowi firma zaczęła również współpracę z mniejszymi przedsiębiorcami. Bardzo popularne maszyny rolnicze, w których montowane są silniki Deutz potrzebują serwisu w praktycznie każdym państwie. W Polsce jednym z takich jest przedsiębiorstwo BTH Fast, które jest autoryzowanym serwisem silników Deutz.

Naprawa i remont silników Deutz przeprowadzana jest przez najlepszych specjalistów z dziedziny mechaniki i budowy silników. O tym jak ważne jest serwisowanie i przeglądy silnika wie przede wszystkim każdy rolnik. Firma Deutz, która produkuje również maszyny rolnicze jest bardzo dobrze znana wśród polskich rolników, którzy chętnie z jej maszyn korzystają.

Kompleksowa pomoc w remontach i naprawach silników Deutz to bardzo duże ułatwienie dla nich. Dzięki serwisowi mieszczącemu się w Polsce nie muszą męczyć się z wysyłaniem maszyn za granicę, co w znaczącym stopniu opóźniałoby pracę na polu. Biuro Techniczno Handlowe Fast od lat zajmuje się przeglądami, serwisem i naprawami silników. Polityka jakości firmy oraz szczegóły współpracy na linii Deutz AG – https://www.bthfast.pl/ znaleźć można w zakładce „O firmie”. W razie jakichkolwiek wątpliwości można w bardzo łatwy i szybki sposób skontaktować się z biurem obsługi klienta.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here